Menu
Your Cart

O nás

Od 2007 Vector Optics sa zameral na výrobu, dizajn a predaj prémiovej optiky a inovovaných zameriavacích systémov,  pre rôzne použitie ako je poľovníctvo, obrana, šport a súťaženie. Vector Optics ponúka vysokú kvalitu optických produktov a vynikajúci zákaznícky servis za veľmi prijateľné ceny. S veľkou šírkou sortimentu rôznych produktov, poskytujeme precízne zameriavacie riešenia pre výstrel za výstrelom, stredné a dlhé vzdialenosti.


Príbeh Vectoru

Ako TOP výrobca v Číne, veríme že našu značku dobre poznáte. Ale ako veľmi poznáte našu históriu? Poďme sa na ňu pozrieť spoločne!


Rok 2005

Začiatok obchodovania.

V r. 2005 Xusheng Shen (Stephen), ktorý pracoval vo Švédskej spoločnosti v tom čase a mal záujem o športovú streľbu a puškohľady. V tom čase bolo veľa výrobcov optík v Číne. Dúfal, že Čína môže vyrábať rakety, satelity a teda môže vyrábať aj puškohľady najvyššej kvality. Preto začal Stephen predávať puškohľady v tom čase počas dvoch rokov s veľkým nadšením.


Rok 2007

Založenie spoločnosti

V r. 2007 Stephen začal na plno pracovať v optickom priemysle a založil spoločnosť Sunclear Vector Optics. Na začiatku sa spoločnosť a značka nazývala Sunclear. Bol to americký partner, ktorý odporúčal použiť "Vector Optics" ako názov značky, pretože vector je obstraktný a predstavuje zmysel v priestore pre smer čo je viac akceptovateľné pre spotrebiteľov. Od tohto momentu sa zmenil obchodný názov zo Sunclear na Vector Optics a je používaný do dnes.


Rok 2009

Shot Show In USA

V r. 2009, po dvoch rokoch od založenia spoločnosti získala spoločnosť záujem medzi poľovníkmi a taktickou streľbou a následne za zúčastnila výstavy v USA.


Rok 2012

Registrácia značky a loga

V r. 2012 päť rokov po založení spoločnosti bola zaregistrovaná značka a logo Vector Optics.


Rok 2014

Založenie pobočky v USA

V r. 2014 Vector Optics založil pobočku v Utahu v USA pre miestny servis a zaškolený personál.


Rok 2016

Výstava IWA v Nemecku

V r. 2016 sa spoločnosť Vector Optics zúčastnila výstavy IWA v Nemecku a získala záujem a podporu starých a nových zákazníkov z Európy.


Rok 2018
Subznačka Victoptics zaregistrovaná pre ostatné produkty za nižšiu cenu


Rok 2020

Viac subznačiek

V r. 2020 zaregistroval Vector Optics ďalšie podznačky ako sú Rokstad, Gunpany, Vekt Defense, Vewar, Vaide a VipeRay


Rok 2021

Program ambasadorov značky

V r. 2021 Vector Optics začal s programom pre ambasadorov. Uvítame skúsenýych a schopných strelcov, aby sa zapojili do nášho Pro-Tímu a pomohly vylepšiť naše produkty a služby.


Rok 2022

Pokračovanie a inovovanie

Teraz v roku 2022, produkty VE sú exportované do viac ako 80 krajín a používané množstvom ľudí. Vector naďalej hľadí do predu a vylepšuje a vynovuje svoje produkty aby ostal vašim lojálnym partnerom.


ZÁRUKA VECTOR

Vector poskytuje 2 a 5 ročnú záruku ako aj T-VIP doživotnú záruku.


2 ročná záruka

Pokrýva všetky nočné a termálne videnia.


5 ročná záruka
Všetky produkty na ktoré sa nevzťahuje T-VIP záruka.


T-VIP doživotná záruka

Vzťahuje sa na modely: Continental, Taurus, Aston, Scrapper a Frenzy.